Civilno Društvo Istra

Zaklada za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva. Novosti iz civilnog društva. Predstavljen program Aktivni u zajednici u Labinu, najava za Marčanu i Pulu. 8220;Aktivni u zajednici u Dugoj Resi, Kumrovcu, Radoboju i Zaboku. Poziv na radionicu za pripremu projekata u suradnji sa LAGURom Istarska batana. Javni poziv za dodjelu financijskih podrški za projekte malih vrijednosti u 2018. godini. Novosti iz civilnog sektora. Dani različitosti u Puli. Dani otvorenih vrata udruga 2018. I proslavom .

OVERVIEW

The web page civilnodrustvo-istra.hr presently has a traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have analyzed five pages inside the web page civilnodrustvo-istra.hr and found one hundred and eighty websites referencing civilnodrustvo-istra.hr. I noted two social networking accounts linked to civilnodrustvo-istra.hr.

CIVILNODRUSTVO-ISTRA.HR TRAFFIC

The web page civilnodrustvo-istra.hr is seeing a alternation amounts of traffic within the past the year.
Traffic for civilnodrustvo-istra.hr

Traffic ranking (by month) for civilnodrustvo-istra.hr

Traffic ranking by day of the week for civilnodrustvo-istra.hr

Centar za građanske inicijative Poreč

U okviru programa Mreža podrške i suradnje žrtvama i svjedocima kaznenih djela od dana 14. godine se, u organizaciji Ženske sobe, u Termama Jezerčica, Donja Stubica održala trodnevna osnovna edukacija za organizacije civilnog društva koje se bave pružanjem pomoći i podrške žrtvama kaznenih djela. Projekt Mreža podrške i suradnje za žrtve i svjedoke kaznenih djela.

Udruga Vida Udruga za pomoć ovisnicima

Program ranog otkrivanja i upućivanja na liječenje i tretman ovisnika. Potpora deinstitucionalizaciji i razvoju socijalnih usluga u zajednici.

Odjel za međunarodnu suradnju i europske poslove Istarska županija

Župan Flego potpisao Deklaraciju o Savezu za koheziju. Boraveći u Bruxellesu na 128. WiFi4EU - besplatan Wi-Fi za građane Europe. Okupljanje partnera EU projekta BLUTOURSYSTEM u Veneciji.

Istarska županija Početna

po redu sjednici Skupštine Istarske županije usvojena je Županijska razvojna strategija do 2020. godine na koju se, u uvodnome dijelu, osvrnuo istarski župan Valter Flego kazavši. Istarska županija i niži osnovnoškolci izradili mali uređaj za pročišćavanje otpadnih voda u sklopu obilježavanja Svjetskog dana voda. Župan Flego potpisao Deklaraciju o Savezu za koheziju. Objavljena je Privremena bodovna lista za dodjelu stipendija studentima .

WebHome ZelTel Foswiki

Dobrodošli na stranice Zelenog telefona udruge Zelena Istra. Zeleni telefon je besplatan servis namijenjen VAMA, GRAĐANIMA koji trebate pomoć u rješavanju problema vezanih uz zaštitu okoliša, a ne znate kome se obratiti. NAZOVITE NAS NA BROJ 072 123456 I RADO ĆEMO VAM POMOĆI! Možete nam poslati online prijavu. Angažiranjem oko vašeg problema i iznalaženjem rješenja. Što je to Zeleni telefon. Problemi s kojima se susrećemo? Problemi koji su nas.

Invisiblecities - Urban Multimedia Festival

La fisicità dei luoghi si mescola ai gruppi umani che in questi luoghi abitano e agiscono. Il Festival coinvolge artisti di tutta Europa per esplorare i legami fra città visibili e invisibili attraverso il linguaggio delle arti digitali e della multimedialità.

WHAT DOES CIVILNODRUSTVO-ISTRA.HR LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of civilnodrustvo-istra.hr Mobile Screenshot of civilnodrustvo-istra.hr Tablet Screenshot of civilnodrustvo-istra.hr

CIVILNODRUSTVO-ISTRA.HR SERVER

Our crawlers caught that the main page on civilnodrustvo-istra.hr took four thousand nine hundred and sixty-six milliseconds to stream. We could not observe a SSL certificate, so we consider this site not secure.
178.218.174.68

We caught that civilnodrustvo-istra.hr is implementing the Apache server.

Civilno Društvo Istra

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page states the following, "Zaklada za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva." I saw that the web page said " Predstavljen program Aktivni u zajednici u Labinu, najava za Marčanu i Pulu." They also said " 8220;Aktivni u zajednici u Dugoj Resi, Kumrovcu, Radoboju i Zaboku. Poziv na radionicu za pripremu projekata u suradnji sa LAGURom Istarska batana. Javni poziv za dodjelu financijskih podrški za projekte malih vrijednosti u 2018. Dani otvorenih vrata udruga 2018."

ANALYZE SUBSEQUENT WEB PAGES

Naslovna CPCD

Prijavite se na edukaciju na temu Standardi izvještavanja i prevencija klevete. Poziv na prezentaciju Etičkog kodeksa u Doboju - 15. Anketa o izradi strategije prema mladima Općine Živinice. Poziv za medije 300 inspirativnih časova programiranja u cijeloj BiH.

Почетна Канцеларија за сарадњу са цивилним друштвом Kancelarija za saradnju sa civilnim drustvom

Сарадња органа државне управе са удружењима и другим организацијама цивилног друштва. Цивилно друштво у европским интеграцијама. Европа за грађане и грађанке. Oбавезa достављања података органа јавне управе за Календар конкурса од 2019. Влада усвојила Уредбу о финансирању пројеката и програма удружења. Извод из Плана рада Владе за 2018. Календар јавних конкурса за 2018. Умањене чланарине у Привредној комори Србије за удружења.

Civilnodruštvo.hr

Donatori prikupili 456 milijuna eura za desalinizaciju u Pojasu Gaze. Prljavi izborni trikovi tvrtke Cambridge Analytica. Trinaesto izdanje festivala Moje,.

Kutyaapolas

Bevallom nem sejtettem, hogy egy könyvelő segítségére akkor is szükség lehet, ha nem vagyok vállalkozó. Tudatlanságomnak azonban ma már nyoma sincs, hiszen a XI. kerületi könyvelő iroda munkatársainak köszönhetően megtudtam, hogy magánemberként is bármikor a segítségüket kérhetem a személyi jövedelem adó bevallásom elkészítésében vagy a családi adókedvezmény alaposabb megismerőse érdekében. Bízza ránk vállalkozása könyvelését! Mióta mindenkinek áll.